Tradiční kovářství kovář svícny moře Obchody Levně.jpg
Tradiční kovářství umělecké bio krby Obchody Levně.jpg
Tradiční kovářství bio krby svícny Obchody Levně.jpg
Tradiční kovářství bio krby svícny Obchody Levně.jpg

UKONČENO PODNIKÁNÍ

Bio krby

Naše umělecké kovářství vyrábí kované klasické krby, ale také krby do vnitřních prostor bez komínu. Hitem dnešní doby jsou krby. Krby vytvářejí příjemnou pohodu klidu a tepla. Aby každý krb správně fungoval je zapotřebí mít komín. Ale co dělat, když komín nemáme? Je to celkem jednoduché. V dnešní době se už vyrábí bio krby. Umělecký  kovář pan Vojtěch Sousedík vyrábí bio krby z těch nejkvalitnějších materiálů, hlavně z nerezové oceli, skla, keramiky včetně povrchové úpravy. Bio krby jsou vhodné pro osoby bydlících v panelových domech, apartmánech, ale i v dalších prostorách bez komínu. Jsou vhodné jak pro soukromé tak i pro podnikatelské prostředí.

Naše umělecké kovářství vyrábí bio krby ve třech provedení. Bio krby nástěnné, stolní a volně stojící. V dnešní době je samozřejmostí výroba dle přání zákazníka neboli výroba na zakázku. Zákazník dodá svůj návrh na výrobu určitého výrobku. Výrobce tento návrh zpracuje včetně cenové kalkulace. Po odsouhlasení zákazníkem se výroba realizuje. Kovářská práce nezahrnuje jen práci s kovem, ale také kombinaci kovu, dřeva, skla, keramiky a jiných materiálů.

Činnost bio krbů

Bio krby vytváří příjemnou atmosféru otevřeného ohně. Nejedná se imitaci ohně, ale o živý plamen. Při použití bio krbů se nemusíte obávat spalin z hoření. Bio krby nevytváří žádný popel, dým ani spaliny ohrožující zdraví. K provozu bio krbu je zapotřebí jen biolíh (bioethanol). Výsledkem hoření je  CO2 a H2O (kysličník uhličitý a voda), tedy to samé co vydechujeme. Většina krbů má výhřevnost 2 - 5kW. Úroveň emise tepla, velikost plamenů a spalování paliva je možno lehce regulovat. Rozpálený oheň lze uhasit kdykoli budete chtít. Nádoba na biopalivo by měla být naplněná ze 2/3. Spalování v bio krbech, tak jako v případě jiných krbů, vyžaduje stálý přísun vzduchu (funkční ventilaci místnosti). V bytových podmínkách (s menší kubaturou) postačí pootevřené okno. V našem eshopu je možné si objednat k bio krbu též palivo.

Bio krby nám vytvářípěknou atmosféru při pobytu v místnosti a navozují příjemný pocit klidu a tepla.

Tradiční kovářství umělecké bio krby Obchody Levně.jpg
Tradiční kovářství bio krby umělecké Obchody Levně.jpg
Umělecké kovářství výroba Obchody Levně.jpg
Tradiční kovářství svícny umělecké pylon Obchody Levně.jpg
Tradiční kovářství kovář rošty Obchody Levně.jpg
TOPlist

optimalizace PageRank.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one